Przypomnienie o zapłacie

Śledź wszystkie zaległe faktury w prosty sposób !

Przykładowe przypomnienie o płatności z eFaktura Office

 Zaległe faktury stanowią problem dla wielu przedsiębiorców. Podstawą istnienia firmy jest uzyskiwanie przychodów. Pieniądze za sprzedany produkt lub usługę otrzymywane są najczęściej później, na podstawie faktury. Klienci często czekają na ostatnią chwilę z zapłatą faktury. Może się zdarzyć, że zapomną ją opłacić, dlatego tak ważne jest przypomnienie im o płatności. Rozwiązanie to jest przydatne, gdy bezpośrednie podejmowanie działań prawnych jest zbyt wczesne.

invoiceoffice

Korzyści z wysłania przypomnienia o płatności online

 Możesz łatwo śledzić swoje zaległe faktury online. eFaktura Office zawiera przykładowe przypomnienie o płatności, z którego może skorzystać każda firma. Poniżej znajdziesz szereg zalet tego rozwiązania.

   
 • Za pomocą eFaktura Office możesz wysyłać automatyczne przypomnienia o płatnościach. Gdy tylko faktura nie zostanie zapłacona i minie data płatności, nasze oprogramowanie automatycznie wyśle przypomnienie o płatności. Dzięki temu nie musisz się martwić o napisanie przypomnienia i wysłanie go ręcznie.  
 •  Możesz sprawdzić, czy wcześniej wysłana faktura została otwarta przez klienta.  
 •  Nie musisz dzwonić do klientów bezpośrednio po upływie pierwszego terminu płatności.  
 •  Zarządzaj dłużnikami za pośrednictwem oprogramowania, dzięki czemu masz więcej czasu na biznes.

Przykładowe przypomnienie o płatności dla każdej firmy

Po prawej stronie zobaczysz przykładowe przypomnienie o płatności, które możesz utworzyć w eFaktura Office. Dokument zawiera wszystkie wymagane elementy, takie jak adresy, numer konta bankowego czy numer faktury, której dotyczy przypomnienie.

 Jeśli chcesz dokładniej przyjrzeć się przykładowi przypomnienia o płatności, możesz go pobrać, klikając poniższy link.

 Pobierz przykładowe przypomnienie o płatności w formacie PDF
invoiceoffice
 • I have been using Invoice Office for 5 years now and I think it's fantastic how the design, the functionality and the platform have grown with me.
  Susan Redfield
  HEALTHY LIFE COACHING
 • It makes my life so much easier, I wish I had this when I started my business! It really is a time saver and works very pleasant.
  Roy Freeman
  Digital Builders
 • The software looks great in terms of design. The billing that also accepts online payments and keeps track of costs is very easy to use.
  Patrick Berg
  Berg Consultancy

W jaki sposób automatyczne przypomnienia o płatnościach mogą Ci pomóc?

   
 •  Jako freelancer często masz za mało czasu. Jesteś zbyt zajęty, aby sprawdzać zaległe faktury.
 •  
 • Nie chcesz dzwonić do klientów. Wielu przedsiębiorców wcale nie chce wydzwaniać do klientów i pytać, dlaczego nie otrzymali jeszcze płatności. Wolą skupić się na rozwoju biznesu, zamiast angażować się w zarządzanie dłużnikami.
 •  
 •  Znajomość tematu zarządzania dłużnikami często jest niewystarczająca. Zwykle przedsiębiorca nie wie dokładnie, kiedy powinien zadzwonić do klienta. Czy należy policzyć odsetki? Czy powienien dokonać nowych ustaleń dotyczących płatności? Czasami freelancer zostaje zignorowany, szczególnie przez większe firmy. Jeśli masz odpowiednią wiedzę i powyższe kwestie nie są dla Ciebie problelem, automatyczne przypomnienia o płatnościach nie są dla Ciebie konieczne.
invoiceoffice